Özel Tasarım Ahşap Ambalaj

Fuar Sandığı

* Tüm Sandıklarımızda Forklift giriş yerleri tüm ürünlerimizde mevcut olup forkliftlerin kolay giriş çıkış yapabilmeleri için yerden 10 cm yükseklikte yapılmaktadır...

İhracat Sandığı – ISPM-15

Yapılacak ihracat faaliyetlerinde kullanım için özel olarak hazırlanıp kullanılan ahşap ambalaj ürünleridir. İhracat sandığı olarak belirli kalite standartları yanında gereklilikleri bünyesinde barındırması önemlidir.

Özel Tasarım Ahşap Ambalaj

Taşıma maksatlı yapılacak olan sandık, kasa gibi ambalaj ürünleri işletmeler tarafından farklı yapı ve ölçülerde talep edilebilmektedir. Talep edilen ürün için özel ölçü ve özellikler ile üretilmektedir.

Osb Sandık

OSB malzemesi ISPM-15 standartlarına uygun olduğu için ısıl işlem gerektirmez, Üzerinde ki Ahşap kısmına IPPC damgası ile kolaylıkla yurt dışı ihracat sandığı olarak kullanılabilir.

Plywood Sandık

Plywood katmanlı ağaç tabakalarından oluşan yapı panelidir, dış yüzeyi dış etkenlere karşı daha dayanıklı özel bir kontrplak malzemesidir. Ahşap Ambalaj yapımında kullanımı kaliteyi artırmaktadır.

Savunma Sanayi Silah Sandıkları

Taşınacak ürünün hassasiyetine göre, özel yataklama, sarma, köpük ile güçlendirme ve sabitleme gibi işlemler yapılır. Savunma ve silah sanayi içerisinde ki taşınacak ürün ve malzemelerin taşınmasında kullanılır.