Vizyonumuz

Akasya Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri

Akasya Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri olarak, daha verimli çalışma şartları sağlayarak üretim potansiyelini iyileştirmek ve kalite hedeflerinde en yüksek standartları amaçlıyorum. Firma olarak yüksek standartlarda üretim yaparak, müşteri memnuniyetini artırmak adına birçok ARGE çalışması yapmaktayız, yapılan bu çalışmalar sonucunda yükselen hedeflerimiz ve iş potansiyelimiz bizleri daha sorumlu ve çalışkan bir şirket yapmaktadır.

Üretim ve imalat ile ilgili vizyonumuz; üretim ve imalat hedeflenen iş veya projenin zamanında sorunsuz şekilde sevkiyat hattına taşınmasına müteakip müşteriye ulaştırılmasına kadar uzanan bir sürecin en önemli aşamasıdır. Bu süreç kalite politikamız ve iş geliştirme hedeflerimiz doğrultusunda sürekli olarak iyileştirme çalışmaları ile geliştirilmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı üretim aşaması planlaması yapılmaktadır. Temel olarak imalat ve üretim aşamasında önem verilen değerler; üretim süresi, üretim ürün kalitesi, üretim planlama ve imalatta hammadde kullanımı olarak önem verdiğimiz maddelerin başında yer alan değerlerdir.

Kalite Vizyonumuz; Kalite politikamız konusunda hedeflerimizi yüksek tutarak sürekli araştırma ve devamında gelen geliştirme işlerimiz hedeflediğimiz kalite standartlarında yapmaya devam ediyoruz. Kalite olarak ürün tedariği, üretim aşaması, depolama, sevkiyat ve teslimat aşamalarında firma kalite politkamızdan ödün vermeden eksiksiz ve sorunsuz tüm çalışmalarımızı tamamlamayı hedefliyoruz.