Özel Tasarım Taşıma Çantaları

Özel taşıma çantası; uygun kalınlıkta kontrplak malzeme üzeri 450 gr 1. sınıf branda malzemesi ile kaplanarak ana gövdesi oluşturulur. Bu ürün üzerindeki diğer özellikler ise; alüminyum kenar çıtalarıdır, bu çıtalar sayesinde ürün sağlamlığı artırılmış olup köşe destek elemanları ile gövde yapısı tamamlanmıştır.

Diğer aksesuarların başında “Kelebek Kilit” gelmektedir, kelebek kilit; Özel tasarım kelebek kilit, çevirilerek kapatılan ve sıkıştırma koluna oturtularak kilitlenen bir sistem ile çalışır. Kilitleme sistemi kelebeğe benzeyen mandalın yuvasına oturtulması ile tamamlanır. Bu özel tasarıma sahip kelebek kilit iki yay ile sıkıştırma işlemini yapar ve çevirilerek kilit tutma yatağı gövdede ki ucunu tutar böylece çevirilerek sıkıştırılıp kilitleme işlemini tamamlamış olur.

Taşıma unsuru olarak “Krom Kaplama Taşıma Kulpu” kullanılmaktadır. Paslanmaz krom kaplama olarak üretilen tutma ve taşıma kulpları, kolay kullanım ve yüksek kalitesi ile uzun ömürlüdür. Tutma kısmı ve ürüne takılacak karşılığı arasında yaylı bir sistem vardır. Bu sistem sayesinde kulp yarıya kadar açılarak bırakıldığında geri kapanır. Tutma kısmı plastik ile kaplı olduğu için cilt ile metalin temasından doğabilecek sürtünme vb. kaynaklı olumsuzluklardan kaçınılmıştır. Yaylı sistemi sayesinde tutma kulbu sürekli kapalı haldedir. Bu yüzden çarpma ve sürtmelerden etkilenme riski yoktur.

Bu özel çantanın iç kısmında 25 mm gri köpük sünger kullanılmaktadır. Bu köpük sayesinde içerisinde ki taşınan malzeme dış etkenlerden en yüksek seviyede korunmaktadır. İç kısmında talebe göre köpük malzemeden yataklama ve yuva sistemi oluşturulabilmektedir.

Akasya Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri firması olarak fuarcılık konusunda ki ambalajlama ve taşıma hizmetleri ve ürünlerimiz ile ilgili hizmet sunma konusunda her zaman en kaliteli ve doğru hizmeti sunmayı amaçlıyoruz…

Duyuru , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir